Skocz do zawartości

Witaj na Torrent Invite

Witamy serdecznie i zapraszamy na torrentinvite.org.

Uwaga! Maile z aktywacją często nie dochodzą na wp, onet, interia, yahoo. Nie otrzymałeś maila? Sprawdź spam.

Zanim cokolwiek napiszesz na forum zapoznaj się z Regulaminem, forum informacyjnym oraz zasadami działów. Jest to Twój bezwarunkowy obowiązek jeśli chcesz należeć do naszej społeczności.

Dzięki rejestracji i odpowiednim rangom uzyskasz:
  • Dostęp do zaproszeń.
  • Dostęp do ukrytych for.
  • Możliwość uczestniczenia w życiu forum.
  • Shoutbox, System gier, Irc, TI Tube
  • Skracacz linków
  • Hosting grafik
  • Baza zaproszonych.
Guest Message by DevFuse

Jak za darmo pobierac torrenty z torrenty.org

* * * * * 3 głosów

Stary temat!
Guest, ostatni post w tym temacie napisano więcej niż 90 dni temu! Czy nie lepiej napisać nowy temat zamiast bawić się w archeologa? :)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
74 odpowiedzi na ten temat

Guest_torrentterm_*

Guest_torrentterm_*
  • Guests

• Punkty reputacji: 0

Witam nie dawno wpadłem na pomysł  jak pobierac bez żadnego rejestrowania  bez limitów z torrenty.org każdy torrent jest zapisywany do ftp  a w torrenty.org jest to folder torrents/ a wiec  robimy tak wchodzimy na torrenty.org szukamy to co nas interesuję np http://torrenty.org/torrent/315614 klikamy  na obrazek prawym przyciskiem myszy i wybieramy własciwości pokaże się nam  "http://torrenty.org/timages/8b kopiujemy tylko to czyli "8b91c031b10da3c05d1ee69c1dc99c598d4baa74" i wy przeglądarce wpisujemy  http://torrenty.org/torrents/wklejamy: 8b91c031b10da3c05d1ee69c1dc99c598d4baa74.btf później po pobraniu na komputer edytujemy dowolnym programem np notatnikiem  i zapisujemy go jako np muzyka.torrent i gotowe ważne jest wpisanie .torrent w treści nic nie zmieniamy

i tyle uruchamiamy programem np utorrent i gotowe

Działa na 100%

Komentarze mile widzane

Edytowany przez Peter, 15 styczeń 2009 - 21:10.

Guest_rrobbertt_*

Guest_rrobbertt_*
  • Autor tematu

• Guests

działa, brawo

Edytowany przez rrobbertt, 15 styczeń 2009 - 18:09.

OFF   sonieczka

sonieczka

Kropelka Marzeń

• TI Staff

• Punkty reputacji: 93

• 2169 postów
Ano działa ;)
można zmienic nazwe bez użycia notatnika.

OFF   שְׁאוֹל

שְׁאוֹל

Dead eyes see no future...

• Honoured

• Punkty reputacji: 193

• 8895 postów
Ciekawe rozwiązanie, napewno sie przyda bo wielu nie ma konta na TO

OFF   StempeL

StempeL

Love all, trust a few.

• Addicted

• 1065 postów

Zobacz postsonieczka, o Jan 15 2009, 18:59 PM, powiedział:

można zmienic nazwe bez użycia notatnika.
Racja, ale wazniejsze od nazwy jest rozszerzenie pliku - ze sciagnietego .btf nalezy zmienic na .torrent
Uzytkownicy Windowsa powinni wylaczyc w "Opcjach folderow->Widok" opcję "Ukryj rozszerzenia znanych typow plikow", aby zmieniac rozszerzenia (dowolnych w zasadzie) plikow bez uzycia notatnika.

Swoja droga, ciekawe kiedy T.Org zalataja dziure ;)

Guest_50WIK_*

Guest_50WIK_*
  • Autor tematu

• Guests

stempel oby nigdy :]

Guest_torrentterm_*

Guest_torrentterm_*
  • Autor tematu

• Guests

oczywscie ze mozna zmienic roszeżenie pliku ale wiecie nie kazdy wie jak napisalem najprostrzą metode zmieny mam na myśli napisac skrypt np po wprowadzeniu linku i po kilknięcu na pobierz pobiera bez zadnych problemów z kopiowaniem ale pomysł jak narazie w przygotowaniu

powiem jedno z każdego polskiego serwisu można tak pobierac tylko trzeba pomysłowości i wiedziec w jakim folderze są zapisywane jak by t.org zapisaywali torrent inaczej niz obrazek ten pomysł napewno by nie zadział

ten sam sposób działa na torrent-polska.info sprubujcie

Edytowany przez torrentterm, 15 styczeń 2009 - 20:32.

OFF   VPM

VPM
  • Obsessed

• Punkty reputacji: 2

• 3575 postów
Ale pewnie zmienią strukturę i nie będzie można ściągać.

Guest_50WIK_*

Guest_50WIK_*
  • Autor tematu

• Guests

jezus teraz wiem czemu nie zapłaciłem za żadnego smsa na tą stronke. Te prędkości powalają :| 1seed 333perów. Ciesze sie że nie jestem zmuszony do korzystania z tego syfu :\

OFF   piotras602

piotras602
  • Power Member

• 79 postów
Nie trzeba sie bawic w zmiane rozszerzenia :)
na przykladzie tego samego torrenta:
wchodzimy http://torrenty.org/torrent/315614
prawym na "pobierz torrent" i kopiujemy link, tak on wyglada
http://torrenty.org/templates/pobierz.php?id=8b91c031b10da3c05d1ee69c1dc99c598d4baa74&filename=The_Bill_-_Sex_ n _Roll_ 1995 _[MPC]
wklejamy do utorrent ("dodaj torrent z adresu") i zmieniamy "templates/pobierz.php?id=" na "torrents/",
a "&filename=the_bill..." usuwamy i zamiast tego dopisujemy rozszerzenie .btf
utorrent rozpozna sobie rodzaj pliku

[at]torrentterm dzieki za podsuniecie metody  :D

Edytowany przez piotras602, 16 styczeń 2009 - 12:29.

Guest_bonzo_*

Guest_bonzo_*
  • Autor tematu

• Guests

Gratuluje spostrzegawczości i pomysłowości :)

Guest_torrentterm_*

Guest_torrentterm_*
  • Autor tematu

• Guests

zastanawiające ze jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł lub wiedzial ale nie powedział mam swoją strone torrent dlatego wiem jakie scieszki mogą byc zapisywane toki wiecej juz wam nie udostępnie teraz troche załuje bo jak załatają luke co wtedy ja zrobie czasami bez myślnie mysle racja kożystajcie ile możecie to mój ostatni post na ten temat pzodro a dodam ze potrafie ze wszystkich stron torrent pobierac

Edytowany przez torrentterm, 16 styczeń 2009 - 15:38.

OFF   StempeL

StempeL

Love all, trust a few.

• Addicted

• 1065 postów
torrentterm jesli potrafisz wypowiedziec jednym tchem to, co napisales - gratuluje pojemnosci pluc :] Znaki przestankowe jednak sie przydaja...
Dales "cynka", teraz narzekasz ze ludzie z tego skorzystali. Trzeba bylo nie zdradzac slodkiej tajemnicy. Zreszta, nie tylko na tym forum, zdaje sie, o tym pisales.
Martwisz sie, co poczniesz jak luke zalataja, a zaraz po tym, ze potrafisz pobierac ze wszystkich stron torrentowych - nie widze wiec problemu ;) A ze posiadasz wlasny tracker, to juz w ogole masz luksus. Czym sie przejmujesz?

Co do tematu, T.Org nie jest az tak wyjatkowym publikiem, zeby modlic sie o to, aby dziura nigdy nie zostala zalatana. Przeciez tam sa wszystkie torrenty, jakie zostaly wczesniej wstawione na prywatnych trackerach. A zapewne wiekszosc z nas, forumowiczow, posiada konto na co najmniej jednym, porzadnym trackerze.

OFF   tehGOJU

tehGOJU
  • Power Member

• 69 postów
Dzięki, teraz wystarczy czekać aż wpadnie tu ktoś ze staffu torrenty.org i poinformuje kogo trzeba, aby to naprawić ;)

OFF   zorro100

zorro100
  • Power Member

• 133 postów
... i pewnie po jakimś czasie zniknie swobodne przeglądanie torrentów przez niezalogowanych gości , pierwszy screen jaki zobaczymy to rejestracja sms lub zaloguj...
ale polak potrafi :)  gratuluje pomyslu  
Film HD z torrenty.org...   niestety nie na moje nerwy

Guest_torrentterm_*

Guest_torrentterm_*
  • Autor tematu

• Guests

zorro100 z pewnością nie zniknie a dlaczego bo oni patrzą pod zgląd google bota jak zablokują mu dostęp do wstawek to jak sami wiecie mniejsza pozycja na google i mniej userów tego na 100%nie zrobią wiem bo sam mam rozblokowany dostęp do przeglądania przez gosci dostęp bedą mniali cieszko zablokowac masowa zmiena roszezenia ale i tak znajdzie sie luke

Edytowany przez torrentterm, 16 styczeń 2009 - 23:25.

Guest_torrentterm_*

Guest_torrentterm_*
  • Autor tematu

• Guests

sam ne wiem co zrobic ktos kasuje moje poradniki dziękuje prosze o usuniecie tego jest taki jestes dzięki komus nie dostarcze wam wiecej info o innych stronach

OFF   mystiq

mystiq
  • Maniac

• 394 postów
torrentterm spokojnie nie obrażaj się temat został przez kogoś zaraportowany najpewniej przez kogoś z załogi tamtej strony. Wydaje mi się ze jednak że szybko powróci na swoje miejsce a staff t-p.info popracuje by to zmienić... Dzięki za te poradniki mogą się przydać.

OFF   pawelson15

pawelson15

Cheater!

• Banned!

• 18 postów
No niestety sposób juz nie działa mozna sie tego bylo spodziewać :) Ale gratzy dla autora

OFF   qanciastic

qanciastic
  • Power Member

• 64 postów
Ja mam inny sposób :P niestety płatny.
można złożyć się z kilkoma(kilkanastoma) osobami na konto wyjdzie pare groszy a tam i tak IP nie sprawdzają znam kilka osób które nawet całymi osiedlami się składają ;P

Stary temat!
Guest, ostatni post w tym temacie napisano więcej niż 90 dni temu! Czy nie lepiej napisać nowy temat zamiast bawić się w archeologa? :)

0 użytkowników przegląda to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

.