Skocz do zawartości

Witaj na Torrent Invite

Witamy serdecznie i zapraszamy na torrentinvite.org.

Uwaga! Maile z aktywacją często nie dochodzą na wp, onet, interia, yahoo. Nie otrzymałeś maila? Sprawdź spam.

Zanim cokolwiek napiszesz na forum zapoznaj się z Regulaminem, forum informacyjnym oraz zasadami działów. Jest to Twój bezwarunkowy obowiązek jeśli chcesz należeć do naszej społeczności.

Dzięki rejestracji i odpowiednim rangom uzyskasz:
  • Dostęp do zaproszeń.
  • Dostęp do ukrytych for.
  • Możliwość uczestniczenia w życiu forum.
  • Shoutbox, System gier, Irc, TI Tube
  • Skracacz linków
  • Hosting grafik
  • Baza zaproszonych.
Guest Message by DevFuse

Jak pozbyć się neostrady?

Stary temat!
Guest, ostatni post w tym temacie napisano więcej niż 90 dni temu! Czy nie lepiej napisać nowy temat zamiast bawić się w archeologa? :)

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
17 odpowiedzi na ten temat

Guest_Morfeusz2005_*

Guest_Morfeusz2005_*
  • Guests

• Punkty reputacji: 0

Witam
Mam wielki problem,chciałbym zerwać umowę z neostradą ponieważ ich internet mnie dobija,ale jak wiadomo za zerwanie umowy płaci się kare  ;) .I tu do was mam pytanie czy znacie jakiś sposób na jej zerwanie ? Bardzo mi na tym zależy bo następnych 2 lat nie wytrzymam  :(

OFF   StempeL

StempeL

Love all, trust a few.

• Addicted

• 1065 postów
Najlepszą i bezpłatną metodą jest awaria neostrady z winy TPSA. W regulaminie masz napisane, ile dni musi trwać "ciągła" awaria (chyba 30 dni, ale nie jestem pewien), aby móc zerwać umowę z winy TPSA.

Innego sposobu raczej nie ma, regulamin akceptowałeś przy podpisywaniu umowy.

Guest_Morfeusz2005_*

Guest_Morfeusz2005_*
  • Autor tematu

• Guests

A mogę do nich dzwonić codziennie i wkręcać że mam jakieś awarie ?

Oni chyba gdzieś w systemie mają zapisane ile razy dzwoniłem  :D

OFF   StempeL

StempeL

Love all, trust a few.

• Addicted

• 1065 postów
Tak, maja zapisane, bo dostajesz swój nr zgłoszenia. Nie przydzielą nowego, dopóki nie sprawdzą aktualnego.
Więc źle kombinujesz ;)

Muszę Cię zmartwić, ale do końca umowy będziesz musiał się męczyć. Owszem, możesz nie korzystać z neo i wziąć usługę dostępu od innego ISP - jednak abonament i tak trzeba płacić.

Guest_Morfeusz2005_*

Guest_Morfeusz2005_*
  • Autor tematu

• Guests

A może ktoś się orientuje kiedy była ostatnia zmiana regulaminu w neostradzie ?Bo doczytałem się w swojej umowie że gdy zmienią regulamin mogę zrezygnować z ich usług

OFF   StempeL

StempeL

Love all, trust a few.

• Addicted

• 1065 postów
Była zmiana jakieś 2 lata temu, w lutym - o czym każdy abonent został powiadomiony. Wielu wtedy rozwiązało umowę.
W ostatnim czasie nic raczej nie zmieniali.

OFF   pm97

pm97
  • Maniac

• 365 postów
Przykro ale umowa to umowa. Bedziesz musial sie pomeczyc jeszcze do konca jej trwania. Zeby ja zerwac to tylko to co zostalo juz napisane czyli zmiana regulaminu (nie licz na to bo to siue zdaza sporadycznie i w wyjatkowych przypadkach) albo dlugotrwala awaria (chociaz to drugie jest watpliwe bo jesli beda chcieli to sie upra i beda sadzic ze nie ich wina itp itd a wtedy to ci sie odechce zrywac umowe :P)

No chyba ze jestes az tak zdesperowany to sprawdz ile zaplacisz za jej zerwanie. Pewnie bede to spore pieniadze ale moze dasz rade to zaplacic :P O ile masz na tyle ciekawa alternatywe dla swojej neostrady.

Edytowany przez pm97, 16 lipiec 2009 - 18:39.

Guest_Morfeusz2005_*

Guest_Morfeusz2005_*
  • Autor tematu

• Guests

To już wolę się z nią pomęczyć  :D

Guest_50WIK_*

Guest_50WIK_*
  • Autor tematu

• Guests

idziesz i zgłaszasz chęć rezygnacji, Dają ci 3 miesiące. i po 3 miesiącach cie nie obowiązuje. Jak babka była by uparta to mów że jedziesz za granice. a z Telefonu nie rezygnujesz bo nr nie chcesz zmieniać. i tak zrywasz umowe. Zgoda jest po obu stronach ;)

Guest_scofield8787_*

Guest_scofield8787_*
  • Autor tematu

• Guests

Ja bym spalił modem i po kłopocie :D a tak serio to popostu wypowiedz im umowe masz do tego prawo :D

OFF   pm97

pm97
  • Maniac

• 365 postów

Zobacz post50WIK, o Jul 19 2009, 21:59 PM, powiedział:

idziesz i zgłaszasz chęć rezygnacji, Dają ci 3 miesiące. i po 3 miesiącach cie nie obowiązuje. Jak babka była by uparta to mów że jedziesz za granice. a z Telefonu nie rezygnujesz bo nr nie chcesz zmieniać. i tak zrywasz umowe. Zgoda jest po obu stronach ;)

Moze to jest jakis sposob ale watpie w skutecznosc. Kazdy moglby tak podejsc i powiedziec i zaraz po klopocie. No chyba ze ci sie poszczesci bo faktycznie zgoda z obydwu stron zmienia sprawe.

Zobacz postscofield8787, o Jul 19 2009, 22:35 PM, powiedział:

Ja bym spalił modem i po kłopocie :D a tak serio to popostu wypowiedz im umowe masz do tego prawo :D

No tak on ma prawo wypowiedziec umowe a oni maja prawo pobrac za to oplate :D
Zgodnie z umowa :D

OFF   zaq

zaq
  • Fanatic

• Punkty reputacji: 6

• 647 postów
Jest jeszcze możliwość zrobienia "cesji". Czyli zmiany właściciela telefony/internetu. Podczas takiej zmiany odcinany jest internet (telefon nie) a żeby ponownie się podłączyć trzeba nowej umowy z nowym właścicielem a do tego nikt go zmusić nie może. Sam tak zrobiłem swojego czasu (cesję ale bez rezygnacji z neo bo u mnie nic innego nie ma). Wadą tego rozwiązania jest to że teraz inna osoba będzie płacić rachunki ale jeśli mieszka się razem to nie jest problem.

Guest_Chester79_*

Guest_Chester79_*
  • Autor tematu

• Guests

Moja rada, idź do konkurencji (niekoniecznie tej na którą masz ochotę) i spytaj się, że chciałbyś zostać ich abonentem ale nie wiesz jak bez płacenia kar "wypisać się" się z umowy na neo.

Guest_Morfeusz2005_*

Guest_Morfeusz2005_*
  • Autor tematu

• Guests

A jednak znalazłem sposób jak się pozbyć neo

1. Miałem podpisaną umowę na 1 mb która trwa 3 lata a w tym roku minęły dwa lata

2. Przeczytałem to http://docs.google.com/View?do i zamówiłem pakiet telewizji internetowej tp

3. Kurier przyjechał i podpisałem nową umowę a stara wygasła

4. Tak jak w umowie było napisane mogłem w ciągu 10 dni z tego zrezygnować i tak zrobilem  ^_^

5. Wczoraj zalogowałem się na tp.pl i patrze że 7 lipca umowa z neo wygasła  :D

6. Jeszcze do nich zadzwoniłem się upewnić i powiedzieli że nawet nie zapłacę żadnej kary bo to nie z mojej winy  :D

Mam nadzieję że komuś się przyda.A tak nawiasem ten sposób był napisany w 2006 roku i przez tyle lak tej luki nie naprawili  :D

OFF   piotreczekna

piotreczekna
  • Member

• 61 postów
ciekawy i zupełnie legalny sposób. dzięki za podpowiedź :)

Guest_scofield8787_*

Guest_scofield8787_*
  • Autor tematu

• Guests

Hehehe dobry myk :D

OFF   Underos

Underos
  • Addicted

• Punkty reputacji: 1

• 992 postów
No to trzeba powiedziec ze ci sie udalo. "Szukajcie a znajdziecie" ;)

OFF   horacy4

horacy4
  • Maniac

• Punkty reputacji: 2

• 453 postów
A do mnie wczoraj dzwoniła miła pani z TP w sprawie internetu żebym sobie od nich zamówił powiedziałem ze mam już internet zapytała się od jakiego operatora powiedziałem od jakiego i po chwili pyta się czy jestem zadowolony z ich usługi odpowiedziałem Bardzo uśmiechnęła i powiedziała aha i się  rozłączyła Szukają szczęścia i ludzi naiwnych

Stary temat!
Guest, ostatni post w tym temacie napisano więcej niż 90 dni temu! Czy nie lepiej napisać nowy temat zamiast bawić się w archeologa? :)

0 użytkowników przegląda to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

.