Skocz do zawartości

Witaj na Torrent Invite

Witamy serdecznie i zapraszamy na torrentinvite.org.

Uwaga! Maile z aktywacją często nie dochodzą na wp, onet, interia, yahoo. Nie otrzymałeś maila? Sprawdź spam.

Zanim cokolwiek napiszesz na forum zapoznaj się z Regulaminem, forum informacyjnym oraz zasadami działów. Jest to Twój bezwarunkowy obowiązek jeśli chcesz należeć do naszej społeczności.

Dzięki rejestracji i odpowiednim rangom uzyskasz:
  • Dostęp do zaproszeń.
  • Dostęp do ukrytych for.
  • Możliwość uczestniczenia w życiu forum.
  • Shoutbox, System gier, Irc, TI Tube
  • Skracacz linków
  • Hosting grafik
  • Baza zaproszonych.
Guest Message by DevFuse

Skaytorrent.pl/http://skaytorrent.pl/

- - - - -

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
7 odpowiedzi na ten temat

OFF   Jogi

Jogi
  • Junior

• Punkty reputacji: 0

• 11 postów
Chciał bym poznać waszą opinie co sądzicie o tej stronie http://skaytorrent.pl/

OFF   Gosia3015

Gosia3015
  • Vip

• Punkty reputacji: 89

• 939 postów
Efekty dźwiękowe wydawane na stronie raczej odstraszają niż przyciągają , na stronie głównej od razu przed oczyma prośba o dotacje .Dalej nawet nie wchodzę :D
Jedynie co fajne to skórka czarno czerwona , ale te odgłosy są przerażające , nie mam pojęcia jak to wyłączyć , zapaćkane jak diabli :D

Edytowany przez Gosia3015, 04 kwiecień 2011 - 11:42.

OFF   Artio

Artio
  • Power Member

• 140 postów
Tylko jedno, czy to nie jakis duren kupowal domene i wybieral adres, nie powinno byc skYtorrent?
Dalej brak polskich znakow mimo ISO w zrodle strony.

Witamy GABRIEL (Zaloguj)
To juz bez logowania nazywam sie Gabriel? :lol:
Trayler zamiast traIlera? Pewnie to nowa odmiana angYlskiego :lol:
Ogolnie zenada.

Edytowany przez Artio, 04 kwiecień 2011 - 11:59.

OFF   (*) BeerMaster

(*) BeerMaster

Pierwszy Degustator TI ;]

• Vip

• 1182 postów
Pomimo tego,że z chęcią i radością witamy każdy tracker ,który ma ochotę zareklamować się na naszym skromnym forum...

...nie no sorki,ale co mamy napisać?Brzydkie to,przeładowane i na dodatek publik o słabym contencie,bo jak na publik nieco ponad 30000 torrentów to żałośnie.Ludzi mało i dziwne nie jest.Serwer kiepski.Lay koszmarny.Zasad i faq brak.Jakieś kikuty w stylu ratio?Forum martwe.
Jak na taki staż [12.2009] to baaaardzo słabo.

Krótko-jak już userze musisz/chcesz/lubisz korzystać z takich trackerów to wiedz,że są lepsze.Właściwie większość.
I tyle.

OFF   Maras275

Maras275

..::Trance 4eVer::..

• Vip

• Punkty reputacji: 109

• 5114 postów
Co tu więcej dodać żenada i jeszcze raz żenada... ;) Po prostu nic mi się w nim nie podoba może, dlatego że nie trawię publików!

Edytowany przez Maras275, 04 kwiecień 2011 - 12:41.

OFF   Pielgrzym

Pielgrzym
  • Fanatic

• Punkty reputacji: 8

• 516 postów
~Artio strzelił w 10. Pierwsze co się rzuca w oczy to domena :D Nawet wchodzić nie trzeba :P  No chyba że to jakaś ksywka założyciela albo język kosmitów :D...wtedy spoko ;]

Edytowany przez Magg, 04 kwiecień 2011 - 13:01.

OFF   Dreger

Dreger
  • Power Member

• Punkty reputacji: 5

• 154 postów
Chyba mają coś z tą stroną wspólnego helltorrents.com/  tam mogę się zalogować pod nickiem cyt:Witamy Torrentowicz   :D  no i dalej reklama juz innej stronki xxx....-  ogólnie maja pomysły hehe :lol:

Guest_asdf_*

Guest_asdf_*
  • Guests

Przeczytałem temat i musiałem się zarejestrować na skaytorrent. Zauważyłem że ten cały właściciel Tomex języka ENG nie zna wcale, odniosłem wrażenie że dla nich  skaytorrent jest poprawnie napisane  :lol:  .  Torrentów blisko 50 000 malutko jak na ponad 2 lata, wystawki większość w ENG czyli lipa, forum rzeczywiście martwe, praktycznie zero komentarzy przy wystawkach.  
Nazwa GABRIEL jest tylko do czasu rejestracji, potem jest już taka jaką sobie utworzyliśmy.

0 użytkowników przegląda to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

.