Skocz do zawartości

Witaj na Torrent Invite

Witamy serdecznie i zapraszamy na torrentinvite.org.

Uwaga! Maile z aktywacją często nie dochodzą na wp, onet, interia, yahoo. Nie otrzymałeś maila? Sprawdź spam.

Zanim cokolwiek napiszesz na forum zapoznaj się z Regulaminem, forum informacyjnym oraz zasadami działów. Jest to Twój bezwarunkowy obowiązek jeśli chcesz należeć do naszej społeczności.

Dzięki rejestracji i odpowiednim rangom uzyskasz:
  • Dostęp do zaproszeń.
  • Dostęp do ukrytych for.
  • Możliwość uczestniczenia w życiu forum.
  • Shoutbox, System gier, Irc, TI Tube
  • Skracacz linków
  • Hosting grafik
  • Baza zaproszonych.
Guest Message by DevFuse

Układ zamknięty (2013)

- - - - - uklad zamkniety 2013

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
36 odpowiedzi na ten temat

ON   LukeLBN

LukeLBN
  • Obsessed

• Punkty reputacji: 94

• 2287 postów
Układ zamknięty (2013)

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Produkcja: Polska
Gatunek: Thriller
Data premiery: 5 kwietnia 2013 (Polska) 5 kwietnia 2013 (świat)
Reżyseria: Ryszard Bugajski
Scenariusz: Mirosław Piepka, Michał S. Pruski
Zdjęcia: Piotr Sobociński jr

Dodany obrazek- śr. ocena 0/10 (głosów: 0
Dodany obrazek- śr. ocena: 0/10 (głosów: 0)

Dodany obrazek

Thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego czwartku. Janek Wiśniewski padł" z popisową rolą Janusza Gajosa.
Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy - wskutek zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora (Janusz Gajos) i naczelnika urzędu skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.

Dodany obrazek

Janusz Gajos - Prokurator Andrzej Kostrzewa
Kazimierz Kaczor - Mirosław Kamiński, naczelnik Urzędu Skarbowego, przyjaciel Kostrzewy
Wojciech Żołądkowicz - Kamil Słodowski
Robert Olech - Piotr Maj
Przemysław Sadowski - Biznesmen Marek Stawski

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Guest_rafalsianecki_*

Guest_rafalsianecki_*
  • Guests

• Punkty reputacji: 0

Ludzie gdzie moge kupic w necie  chce zaplacic za ogladniecie lub sciagniecie uklad zamkniety tylko bez sciem  bo sciemniaczy jest sporo w necie

OFF   tombik

tombik

Music it's my life

• Obsessed

• Punkty reputacji: 202

• 3814 postów
Film może być ciekawy, czekam aż wyjdzie i będzie można go obejrzeć.

Guest_rafalsianecki_*

Guest_rafalsianecki_*
  • Guests

no tak ale ja juz chce zaplacic za niego i nawet go kupic nie ma gdzie

OFF   AMurrey

AMurrey
  • Addicted

• Punkty reputacji: 17

• 1653 postów

Zobacz postrafalsianecki, o 14 czerwiec 2013 - 21:57, powiedział:

no tak ale ja juz chce zaplacic za niego i nawet go kupic nie ma gdzie
Ciekawe jest co piszesz i co to ma wspólnego z P2p , poczekaj cierpliwie napewno jak wyjdzie na DVD to bedzie do kupienia z gazetą "Naj" za pare złoty teraz to chyba tylko jakość TS

OFF   leon1985

leon1985
  • Lover

• Punkty reputacji: 21

• 261 postów

*
POPULARNY

Już dawno nie widziałem tak dobrego polskiego kina. Przerażenie potęguje fakt, że takie patologie w Polsce rządzonej przez postkomunistów, byłych UB-ków i TW są na
porządku dziennym. Ciekawe kiedy nasza ojczyzna z tych szumowin się oczyści?

OFF   mican

mican

To nie moja wina jakby coś :)

• Addicted

• 933 postów
czekam również

OFF   MrFame

MrFame

Evel Knievel

• TI Staff

• Punkty reputacji: 275

• 6274 postów

*
POPULARNY

Film bardzo dobry. Historia na prawdę bulwersująca, tym bardziej, że projektantów tego przekrętu nie spotkała żadna kara. Bardzo dobrze wyreżyserowany i zagrany, dobre zdjęcia i dźwięk. Ciekawy zabieg - głównym bohaterem jest czarny charakter. Film ma coś więcej niż walor rozrywkowy, powstał za pieniądze prywatnych sponsorów, każda z państwowych instytucji wspierających polską kinematografię odmawiała udziału w produkcji. 8/10

Zobacz postrafalsianecki, o 14 czerwiec 2013 - 21:04, powiedział:

Ludzie gdzie moge kupic w necie chce zaplacic za ogladniecie lub sciagniecie uklad zamkniety tylko bez sciem bo sciemniaczy jest sporo w necie
Legal jest do obejrzenia/ściągnięcia na CDP.

OFF   LukeLBN

LukeLBN
  • Autor tematu

• Obsessed

• Punkty reputacji: 94

• 2287 postów
Przyznam szczerze że film mnie zawiódł. Liczyłem no pełnokrwisty dramat, gdzie pokazano by od środka dramat ludzi niszczonych przez urzędników. Niestety reżyser Przesłuchania czy Generała Nila w moim przekonaniu nie sprostał moim oczekiwaniom. Film był za długi, niepotrzebnie odnosił się do przeszłości, przez co momentami po prostu nużył. Aktorsko też nierówny, bo o ile Gajos czy Kaczor jak zwykle świetni, tak reszta (w sporej części obsada telenoweli Samo życie) co najwyżej poprawni. Myślę że dużo większe wrażenie zrobił by na mnie 15 minutowy reportaż Jaworowicz, niż to co pokazał Bugajski. Jak dla mnie 6,5/10

ON   aj89

aj89
  • Maniac

• Punkty reputacji: 17

• 489 postów
Oglądałem w kinie już dawno, czego nie mogę zrozumieć to dlaczego
Zobacz więcej
. To jest beyond me po prostu. Jako ci przedsiębiorcy pędzę do TV, bo przecież te zarzuty były tak absurdalne, że aż śmieszne.

ON   avanti

avanti

Marzę o tym,żeby móc okradać bogatych

• Addicted

• Punkty reputacji: 57

• 1344 postów
ciężko cokolwiek napisać o tym filmie tak,żeby nie zdradzić jego fabuły
powiem tylko tyle,że moim zdaniem Bugajski stanął na wysokości zadania
Gajos jak zwykle znakomity. 8/10 i tylko dlatego że to jednak Bugajski i film nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak"Przesłuchanie",bo tak było by więcej...

OFF   Mlody85

Mlody85
  • Obsessed

• Punkty reputacji: 78

• 2835 postów

*
POPULARNY

Ja byłem na tym w kinie. Film dobry ale bardzo frustrujący, aż odechciewa się żyć w tym kraju.

OFF   SuperSnajper

SuperSnajper
  • Lover

• Punkty reputacji: 6

• 267 postów
A dla mnie ciekawy pomysł, tylko z wykonaniem coś nie pykło. Oczekiwałem filmu na mega poziomie a dostałem co najwyżej dobry. Tez uważam, że za długi był i nuzyło sie oglądanie go. Co do samego tematu to faktycznie poraża, że takie coś mogło się stać a nikt za to nie beknął .... No i czy to normalne, że faceci w areszcie sprzedają firme Państwu nie wiadomo za ile? Przecież to logiczne, że jak masz akcje to sprzedajesz u maklera.

OFF   TomekGD

TomekGD
  • Member

• 22 postów
Warto wspomnieć, że akcja filmu dzieje się za rządów SLD, a sprawę ukarania sprawców umorzono za rządów PO. Teraz widać, co to za partie. Pozdrawiam ich wyborców.

OFF   Comboss

Comboss
  • Maniac

• Punkty reputacji: 22

• 356 postów
Następny dobry film polski!. Oby tak dalej...

Polecam tym co jeszcze nie widzieli :)

Edytowany przez Comboss, 31 październik 2013 - 14:07.

OFF   Gosia3015

Gosia3015
  • Vip

• Punkty reputacji: 88

• 939 postów
Mi bardzo się spodobał i polecam 8/10. Bardzo dobrze pokazane jak działa kolesiostwo, władza i chciwość. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby  gdzieś zaistniała podobna sytuacja. Jak to mawiali sowieccy sędziowie : dajcie mi człowieka , a znajdę na niego paragraf.

OFF   Prezes32PL

Prezes32PL
  • Lover

• Punkty reputacji: -5

• 295 postów
Gajos i Kaczor świetni. Bardzo pozytywnie zaskoczony jestem Magdaleną Kumorek (scena z Gajosem), świetnie zagrała. Jeśli chodzi o fabułę, jak napisałem w tytule, trzeba zobaczyć. Daje to pogląd na pewne mechanizmy obserwowane współcześnie. Polecam.

OFF   tombik

tombik

Music it's my life

• Obsessed

• Punkty reputacji: 202

• 3814 postów
Oglądaliśmy z Gosią ten film i bardzo nam się spodobał. Cała prawda o korupcji na największych szczeblach naszego państwa ukazana w tym filmie.
Polecamy obejrzenie :)

OFF   krzys1190

krzys1190

YAMAHA + Altus

• Obsessed

• Punkty reputacji: 128

• 3316 postów
Bardzo dobry film, choć dołujący gdyż pokazuje jak łatwo można komuś życie zniszczyć a na samym końcu "on" to ... . (by nie psuć innym fabuły)

Guest_gaSparSus_*

Guest_gaSparSus_*
  • Guests

Miałem sceptyczne podejście zaczynając oglądać ten film, jednak mile się zaskoczyłem. Musze przyznać godny uwagi :)

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: uklad, zamkniety, 2013

0 użytkowników przegląda to forum

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

.